Co to znaczy All Inclusive?

All Inclusive to forma wyżywienia oferowana przez hotele w Polsce i za granicą w celu zapewnienia najwyższego komfortu wczasowiczów. Oprócz noclegów i wyżywienia zapewnione zostają animacje dla dorosłych, animacje dla dzieci, nielimitowana ilość napojów bezalkoholowych i alkoholowych (w zależności od opisu oferty i dostępności alkoholu). Do dyspozycji również zostają udostępnione usługi na terenie hotelu (dodatkowe usługi na terenie hotelu w zależności od oferty), baseny, sauny, spa i wiele innych!

 

Co to znaczy Ultra All Inclusive?

 

Ultra All Inclusive jest formą wyżywienia 24/7. Oznacza to, że możemy skorzystać z oferty wyżywienia w hotelu przez całą dobę, a nie do określonej godziny (zazwyczaj jest to kolacja 18-22 i potem już nie ma możliwości bezpłatnego jedzenia) i korzystać z alkoholu dostępnego zwykle w barze przy recepcji.

Czy opłaca się wybrać all inclusive?

Wyżywienie all inclusive daje nam gwarancję, że jedzenie będzie dostępne w wyznaczonych porach i nie musimy dodatkowo płacić w sytuacji gdy najdzie nas głód. Różnica między HB (śniadania i obiadokolacje) zazwyczaj jest niewielka więc trzeba skalkulować czy opłaca nam się zmieniać formę wyżywienia czy zostać przy np. niższej cenie.